Кожна позитивна радісна емоція викликає більш жвавий обмін в усіх функціях організму, перші радісні емоції мають великий вплив на вільний нормальний розвиток дитини.

Робочі зошити вдома


Робочі зошити вдома

Якщо займатися мамі з дитиною вдома, то можна мати хороший результат , потрібно лише мати стійкий намір, щире бажання і не забувати діяти.
Обираючи зошити для дому, пам’ятайте, що їх не повинно бути по десять одиниць на один вид діяльності. Варіант – «Який сьогодні захоче» – не підходить. Від нечіткої стратегії можна очікувати тільки розмитий результат.
Якщо Ви хочете розвивати малюка в цілому, потрібно мати зошити за такими напрямками: мислення, увага, пам’ять (найчастіше це можна зустріти в одному зошиті); читання (або букви, залежно від віку); математика (відповідно до віку); письмо. Три-чотири зошити для постійної роботи – не більше! Закінчили їх – потім приступите до наступних. У дитини не повинна голова йти обертом від кількості. І повинна вироблятися відповідальність. А для цього дитина повинна мати змогу запам’ятати, що в якому зошиті вона робить.
Робіть закладки на сторінці, яку будете виконувати наступною. Малюйте смайлики або клейте наліпки там, де робота зроблена (тільки наліпки не опуклі, щоб вони не заважали писати і малювати на наступних сторінках); смайликів уникайте сумних, навіть якщо зроблено було не дуже, так як діти часто засмучуються сумним обличчям у себе на сторінках і відмовляються працювати далі
Не обов’язково у всіх зошитах працювати кожного дня. Добре буде виробити графік і діяти по ньому.
Обов’язково треба доробляти розпочате завдання в зошиті, навіть якщо вже “дуже хочеться їсти” і “не можу, як сильно я втомився”. Ваша відповідь при цьому – “Ось ще трошки, і ти будеш супер-молодець!”

Відмінних Вам результатів!

Немає коментарів:

Дописати коментар